کابل و سیم

کابل و سیم موبایل

با توجه به افزایش کاربران تلفن همراه و استفاده مداوم از موبایل باعث افزایش مصرف شارژ می شود و به دلیل استفاده زیاد از شارژر سیم و کابل شارژر فرسونده و خراب می شود و باید عوض شود ، فروشگاه اینترنتی آیتک21 – iTech21 لوازم جانبی سیم و کابل جهت انتقال اطلاعات و شارژ را با برند های اپل ( APPLE ) ، سامسونگ ( SAMSUNG ) ، ال جی ( LG ...

کابل و سیم موبایل

با توجه به افزایش کاربران تلفن همراه و استفاده مداوم از موبایل باعث افزایش مصرف شارژ می شود و به دلیل استفاده زیاد از شارژر سیم و کابل شارژر فرسونده و خراب می شود و باید عوض شود ، فروشگاه اینترنتی آیتک21 – iTech21 لوازم جانبی سیم و کابل جهت انتقال اطلاعات و شارژ را با برند های اپل ( APPLE ) ، سامسونگ ( SAMSUNG ) ، ال جی ( LG ) ، نوکیا ( NOKIA ) ، مایکروسافت ( Microsoft ) ، لنوو ( Lenovo ) ، اچ تی سی ( HTC ) ، دل ( DELL ) ، ایسوس ( ASUS ) ، هوآوی ( Huawei ) ، شیائومی ( Xiaomi ) ، دیمو ( DIMO ) ، اسمارت ( Smart ) ، آلکاتل ( Alcatel ) برای تمام مدل ها با کیفیت های مختلف ( اورجینال ، ها کپی ، کیفیت بالا ، کیفیت متوسط و... ) و خدمات پس از فروش ویژه و 8 روز ضمانت تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی به فروش می رساند .

فروشگاه اینترنتی آیتک21 – iTech21 فضای امن و راحت برای خرید اینترنتی فراهم آورده است و سفارشات ثبت شده را در کوتاه ترین زمان پردازش و ارسال می کنند .

بیشتر

کابل و سیم 25 محصول وجود دارد

در صفحه